Galeria Zdjęć

Pozostałe ZdjęciaPodstawowe informacje
  • Cena 1590000 zł
  • Powierzchnia 53 000 m2
  • Typ nieruchomości komercyjne
  • Nr. oferty 1438
  • Kategoria sprzedaż
  • Data wprowadzenia 05-11-2016
Dodatkowy opis

   W niedalekiej odległości od zamieszkałych terenów w Kamiennej Górze, na obszarze administrowanym przez Specjalna Strefę Ekonomiczna Małej i Przedsiębiorczości (SSEMSP), znajduje się jedyny w swoim rodzaju, obszar przeznaczony na działalność przemysłową.
Unikalność terenu polega też na tym iż zajmuje on powierzchnię 5,3 ha (działki łączą się z sobą) całości i jest on położony przy bocznicy kolejowej umożliwiającej przeładunek i transport drogą kolejową. Obok gruntu przebiega droga wojewódzka nr 367, łącząca między innymi Jelenią Górę, Wałbrzych oraz pozostałe tereny.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny nowo powstałych zakładów produkcyjnych, stacja kolejowa, drogi, różne firmy i zakłady usługowe. Pozostałe grunty przemysłowe na tym obszarze zostały już sprzedane.
Bardzo istotną zmianą dla tego terenu będzie powstanie drogi S3 zapewniającej bezkolizyjne i szybkie połączenie z resztą Kraju i Czechami. Obwodnica drogi krajowej, łączącej się z S3 będzie bezpośrednio przylegała do tego terenu.
Grunt przemysłowy jest do wykorzystania pod wiele różnych inwestycji z możliwością korzystania z ulg podatkowych charakterystycznych dla terenów Stref Ekonomicznych. Możliwości zabudowy to: hale magazynowe, hale produkcyjne, instalacje i systemy przeładunkowe, infrastruktura z doskonałymi możliwościami dojazdowymi.