Podstawowe informacje
  • Cena 1500 netto zł
  • Powierzchnia 2245 m2
  • Typ nieruchomości komercyjne
  • Nr. oferty 1831
  • Kategoria wynajem
  • Data wprowadzenia 28-06-2021
Dodatkowy opis

   Obiekt produkcyjno przemysłowy okolice Kamienna Góra, dolnośląskie.
Na wynajem długoterminowy wraz z prawem pierokupu budynek produkcyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 2245 m2 wraz z działkami gruntu w użytkowaniu wieczystym o łacznej powierzchni
0.9407 ha. Teren uzbrojony jest w sieć wodociagową, kanalizacyjną oraz energetyczną. Budynek jest wolnostojący, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony. Bryła budynku składa sie z 2 częsci połaczonych łacznikiem, w którym umiejscowiona jest klatka schodowa oraz winda towarowa. Budynek posiada instalacje grzewcza zasilana piecem gazowym propan butanOprócz niego w skład nieruchomosci na sprzedaż wchodzi budynek gospodarczy i stacja transformatorowa.
Według zapisu w miejscowym planie zagospodarowania działki znajdują się na obszarze opisanym jako przemysł, rzemioslo produkcyjne, składy, magazyny usługi.
Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni betonowej z drogi gminnej asfaltowej. Lokalizacja 18 km od Kamiennej Góry.
Operat szacunkowy jest do wglądu w biurze.
Wynajem 1500 zł miesiecznie netto, dodatkowo po stronie Najemcy będzie uiszczanie podatku od nieruchomości oraz opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu.
Polecamy i zapraszamy na prezentację !
Ze względu bezpieczeństwa przed prezentacją nieruchomości należy okazać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL i podpisać potwierdzenie wskazania nieruchomości.