mieszkanie – 82 m2
AktualnaGaleria Zdjęć
Pozostałe Zdjęcia
- Cena 420000 zł
- Powierzchnia 82 m2
- Typ nieruchomości mieszkanie
- Nr. oferty 2040
- Kategoria sprzedaż
- Stan techniczny bardzo dobry
- Piętro parter
- Media tak
- Ogrzewanie gazowe
- Łazienka z wanną
- WC tak
- Piwnica dwie
- Data wprowadzenia 07-07-2026
Prezentujemy Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze w spokojnej części Lubawki przy ul. Kościuszki. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym — gotowa do natychmiastowego zamieszkania, bez konieczności jakichkolwiek nakładów finansowych.
Układ i funkcjonalność
Trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie zapewnia komfort codziennego życia całej rodziny. Ogrzewanie gazowe gwarantuje ciepło przez cały rok przy ekonomicznych kosztach eksploatacji. Dodatkowym, praktycznym atutem są dwie komórki gospodarcze — rzadkość na rynku wtórnym, która zapewnia przestrzeń do przechowywania niedostępną w większości porównywalnych lokali.
Lokalizacja
Lubawka to spokojne miasto w powiecie kamiennogórskim na Dolnym Śląsku. Lokalizacja przy ul. Kościuszki zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej przy jednoczesnej ciszy i spokoju charakterystycznym dla tej części miasta.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia indywidualnej prezentacji nieruchomości.
« wróć do listy










