Jakie nieruchomosci najchętniej kupujemy na terenie Kamiennej Góry i okolic. Dom a może mieszkanie?

Uniwest Nieruchomości Kamienna Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, dolnoślaskie. Kupię mieszkanie, dom, grunty, działkę budowlaną. Zainteresowani zakupem mieszkania w Kamiennej Górze lub okolicach mogą być zadowoleni z ilości oferowanych przez Uniwest Nieruchomości mieszkań. W Kamiennej Górze wciąż buduje się mało, dlatego nasza oferta, licząca 50 mieszkań, daje szanse odnalezienia odpowiedniej propozycji. Zauważamy, że zainteresowanych zakupem jest coraz więcej. Chętnych oferujących sprzedaż mieszkania również nie brakuje. Na sprzedaż decydują się głównie osoby chcące zmienić miejsce lub warunki do zamieszkania. Sprzedaż własnego mieszkania łączą z zakupem nowego mieszkania lub domu. Ponieważ jednak więcej jest sprzedających niż kupujących, drudzy mogą liczyć na negocjacje ceny zakupu nieruchomości. Najchętniej kupowane są mieszkania o powierzchnia 40- 50 m2, położone w dobrej okolicy. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania kwalifikujące się do remontu, których cena jest niższa. Niższa cena mieszkania daje więcej możliwości otrzymania kredytu. Zdecydowana większość klientów kupuje mieszkanie za kredyt. Z początkiem nowego roku banki wyszły na przeciw klientom i otworzyły swoje kasy. Nasze biuro współpracuje z doradcą kredytowym dzięki temu nasi klienci wybierając mieszkanie dla siebie od razu mogą sprawdzić jak wygląda ich zdolność kredytowa.
Tak jak wspomniałam na początku w naszej ofercie posiadamy 50 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 23 m2 do 80 m2. Młode pary najchętniej szukają małego mieszkania w dobrej cenie. I takich mieszkań u nas nie brakuje. Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie w Chełmsku Ślaskim, 33 m2, duży pokój, aneks kuchenny oraz łazienka. Mieszkanko jest wyremontowane, gotowe do zamieszkania. W sam raz na początek wspólnego życia. Jest tanie w utrzymaniu, jego cena również jest przystępna, kosztuje 66 tys zł. Dla osób chcących zamieszkać w Kamiennej Górze również mamy ciekawą propozycję. Mieszkanie położone na II pietrze na ul Traugutta. Świeżo wyremontowane, wymieniono wszystkie instalacje, wstawiono nowe okna, na ścianach położono gładź na podłogach panele. W mieszkaniu są dwa pomieszczenia, oraz łazienka, przygotowane do urządzenia według własnego gustu.
Dla poszukujących mieszkania o większej powierzchni polecamy sympatyczne mieszkanie położone niedaleko centrum miasta. Jest to mieszkanie wyremontowane, w pełni wyposażone, posiada piękną zabudowaną kuchnię oraz duży salon, który swobodnie można przedzielić i uzyskać dwa mniejsze pokoje. Nieruchomość leży w spokojnej okolicy blisko Zalewu, jest zatem gdzie wybrać się na spacer. Mieszkanie biorąc pod uwagę remont oraz wyposażenie ma bardzo atrakcyjną cenę ponieważ kosztuje 120 tys zł.
Dla osób szukających mieszkania o powierzchni powyżej 50 m2 w naszej ofercie mamy kilka ciekawych propozycji. Między innymi mieszkanie położone w centrum miasta na ul Wojska Polskiego. Jest to przestronne, słoneczne mieszkanie z balkonem. Składa się ono z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Do każdego pomieszczenia wchodzi się z przedpokoju. Jest to idealne mieszkanie dla rodzinny chcącej mieszając w centrum miasta.
Na Alei Wojska Polskiego powstaje nowy budynek w którym będzie jedenaście mieszkań o powierzchniach od 23 m3 do 64 m2. Jest to opcja dla lubiących samodzielnie urządzać mieszkanie. Lokale będą oddane w stanie deweloperskim, dzięki czemu istnieje duża swoboda w kształtowaniu wyglądu mieszkania.
Bogata oferta mieszkań w naszym biurze daje szanse na znalezienie nieruchomości która spełni wszystkie oczekiwania.