Kamienna Góra- ceny nieruchomosci a szczególnie mieszkań na terenie miasta

Uniwest Nieruchomości, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych dolnośląskie. Kup mieszkanie, dom, grunty, działkę. W Kamiennej Górze oraz w okolicach zostaje bardzo mało budowanych mieszkań, a szczególnie mieszkań dla młodych (o stosunkowo niskich zarobkach) ludzi. Deweloperzy budują na podstawie projektów, które powstały kilka lat temu, kiedy były inne perspektywy zarobków, mniejsze bezrobocie, wiele młodych ludzi pracowało za granicą i nie zauważało się żadnych znamion kryzysu.
Tak powstałe nowe budynki (a w Kamiennej Górze dokładnie jeden budynek) nie jest nawet w najmniejszym stopniu zaproponować cokolwiek młodym, często dopiero rozpoczynającym staż małżeński, osobom.
Obecnie jest budowany inny budynek przy ul. Aleja Wojska Polskiego, który ma kilka możliwości również dla młodych osób ponieważ metraż budowanych lokali jest mniejszy a więc i cena jest bardziej przystępna. Proponowane mieszkania są nowocześnie rozwiązane często z otwartą kuchnią, o lekkich skosach pomieszczeń gdzie powstała przestrzeń zostaje maksymalnie wykorzystana.
Proponowane do sprzedaży lokale można oglądać na planie, w formie projektu. Ich stan po wybudowaniu określany jest jako stan deweloperski, a więc podłogi to wylewki betonowe, ściany są wykonane z gładzi gipsowych, są instalacje wodne, kanalizacyjne, wentylacyjne, a do instalacji CO zostanie zamontowany piec dwu funkcyjny, indywidualny do każdego mieszkania. Pod uwagę trzeba jeszcze wziąć wykończenie detaliczne, które jest na rachunek właściciela i zależy od jego gustu.
Obecnie kilka mieszkań jest zarezerwowanych, a niedługo przystępujemy do pierwszych sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy to 2900 zł oraz 7% podatku VAT. Do kosztów należy doliczyć koszty obsługi notarialnej i biura nieruchomości Uniwest.
Z doświadczenia i obecnej koniunktury możemy zagwarantować, że lokale mieszkalne będą po wykończeniu wiele więcej warte i na pewno będzie możliwość ich sprzedaży ze spodziewanych zyskiem oczywiście, jeżeli właściciel tego zapragnie.
Nie widzimy możliwości zakupu tego typu nowoczesnego mieszkania taniej! Proponowana cena jest ustalona jako najbardziej atrakcyjna.

Uniwest Nieruchomości.