Najszybsza transakcja

Uniwest Nieruchomości, Jelenia Góra, Wałbrzych, Kamienna Góra, dolnośląskie. Najszybsza transakcja sprzedaży Uniwest Nieruchomości.
Do naszego biura przyszedł klient w wieku około 40 lat o wyglądzie i zapachu bardzo zbliżonym do niektórych ,,magnesów" naszego miasta, poszukujących puszek po piwie i innych przydatnych artykułów.
Po wskazaniu na fotografię domu zamieszczonego w naszej witrynie, powiedział : ,, ten kupuję, tutaj są pieniądze" i wręczył mi reklamówkę. Reklamówka zawierała kilkanaście paczek banknotów o wysokich nominałach z banderolą, niedaleko usytuowanego od naszego biura, banku.
Hmmmmm.......Trochę się zdziwiłam.
Na zadane przeze mnie pytanie kiedy ma nastąpić transakcja, klient odpowiedział: ,, No, teraz!" Poczułam się znowu zaskoczona ale zaprosiłam klienta aby usiadł, zaproponowałam kawę i natychmiast zadzwoniłam do właściciela domu o który chodziło. Potem wykonałam telefon do notariusza, przekazałam wszystkie wymagane i skompletowane dokumenty poprosiłam o natychmiastowe opracowanie umowy sprzedaży- kupna (wspaniale jest współpracować z notariuszem, który ma bardzo sprawną kancelarię o piętro wyżej od mojego biura!).
Oczywiście transakcja się odbyła, a najwięcej czasu w tym przedsięwzięciu zajęło liczenie pieniędzy!